لوازم یدکی کیا در فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی و استوک برندهای خارجی کاریس موجود می باشد .

لوازم یدکی و استوک کیا

 

کیا موتورز یک شرکت خودروسازی کره‌ای است، که به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از هیوندای موتور گروپ، محسوب می‌شود و در سال ۲۰۱۳ با تولید ۲٫۷۵ میلیون دستگاه خودرو، دومین خودروساز کره جنوبی شناخته شد.
کیا موتورز هم‌اکنون دارای ۸ کارخانه تولیدی است، که در کشورهای ایالات متحده آمریکا، چین، کره جنوبی، ویتنام و اسلواکی مستقر می‌باشند.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر سئول قرار دارد و سهام آن در بازار بورس کره دادوستد می‌شود. شرکت هیوندای موتور با در اختیار داشتن ۳۳٫۹۹٪ درصد از سهام کیا موتورز، بزرگترین سهام‌دار آن به‌شمار می‌آید.
در زمان مالکیت یکی از خودروهای شرکت Kia که می توا ند یکی از مدل هایی پیکانتو ، سراتو ، ریو ، سراتو کوپه ،سورنتو ، اپتیما ، اسپورتیج ، کادنزا ،سول و کارنیوال باشد ممکن است شما نیازمند به تعویض قطعه ای از آن مدل را داشته باشید در واقع شما نیازمند یکی از لوازم یدکی اسپورتیج ، لوازم یدکی سراتو ، لوازم یدکی پیکانتو ، لوازم یدکی ریو ، لوازم یدکی سورنتو ، لوازم یدکی اپتیما ، لوازم یدکی ، لوازم یدکی کادنزا ،ر لوازم یدکی سول ، لوازم یدکی کارنیوال خواهید شد.

در این هنگام توصیه می کنیم از قطعات اصلی Kia استفاده کنیدکه با نام تجاری (GENUINE PARTS) در نمایندگی های این شرکت موجود می باشد.قطعات اصلی مدل های پیکانتو ، سراتو ، ریو ، سراتو کوپه ،سورنتو ، اپتیما ، اسپورتیج ، کادنزا ،سول و کارنیوال در جینیون پارت به صورت استاندارد و مطابق با مشخصات اصلی خود خودرو طراحی شده اند.

استفاده از لوازم یدکی استوک کیا و لوازم غیر اصلی منجر به صدمات بیشتر به خودرو و افزایش هزینه ها می گردد و ممکن است عملکرد خودرو کیا شما را به خطر بیندازد و ممکن است گارانتی شما نیز ازبین برود .

قطعات اصلی Kia در دسترس همه نمایندگان و فروشندگان خود شرکت در سرتا سر جهان می باشد ودارای قیمت رقابتی و مناسب می باشد.
در نمایندگی های مجاز شرکت کیا متخصصین با آخرین تکنولوژی و ابزار در زمان گارانتی و با استفاده از قظعات و لوازم یدکی اصلی در اسرع وقت خودرو کیا شما را سرویس و تحویل مشتریان می دهند.

پانوشت:

لوازم یدکی کیا،لوازم استوک کیا