گروه صنعتی و بازرگانی کاریس (carys ( car yadak stock

معرفی شرکت

گروه صنعتی و بازرگانی کاریس (carys ( car yadak stock

گروه صنعتی و بازرگانی کاریس (carys) با تاسیس در سال 1380 و با کمک خداوند متعال فعالیت خود را در زمینه ساخت و واردات قطعات خودرو های داخلی و وارداتی آغاز نمود. گروه صنعتی و بازرگانی کاریس به عنوان یکی از پر سابقه ترین و بزرگترین مجموعه ها در حوزه تهیه و توزیع قطعات خودرو با بسیاری از شرکت های معتبر داخلی و خارجی همکاری داشته و امروز در راستای ارائه کالای با کیفیّت و توسعه بازار اقدام به ایجاد برند carys نموده است.

برند (carys (car yadak stock با رویکرد ارائه قطعات خودرو مطابق با استانداردهای خودرو سازان در حوزه های قطعات موتوری، سیستم تعلیق، سیستم سوخت رسانی، سیستم ترمز، قطعات تزئینی، سیستم های برقی، سیستم انتقال قدرت، سیستم خنک کننده، قطعات بدنه، اقدام به بهینه نمودن سبد کالای قابل عرضه به مشتریان نموده است. گروه صنعتی و بازرگانی کاریس در راستای مسئولیّت اجتماعی خود با رعایت اخلاق حرفه ای، خلاقیّت و نوآوری، به کارگیری سیستم های نوین مدیریت و کادری مجرب تلاش می نماید تا با کیفیّت ترین محصولات را با بهترین بسته بندی در کوتاه ترین زمان در اختیار مشتری قرار دهد. carys به عنوان یک برند معتبر در حوزه تأمین و توزیع قطعات خودرو اهداف ذیل را دنبال می نماید و با حضور مؤثر در بازار قطعات خودرو توانسته است جایگاه مناسبی را در بازار به خود اختصاص دهد :
• ارائه کالا مطابق با استانداردهای خودروسازان
• اهمیّت به بسته بندی کالا با احترام به حفظ توسعه پایدار محیط زیست
• ارائه کالا به قیمت مناسب
• ارائه سبد کامل کالا (قطعات نو و استوک)
• احترام به دیدگاه و نظرات مشتریان و افزایش رضایت آنان

لازم به ذکر است برخی افراد سود جو با سو استفاده از نام کاریس اقدام به تولید و یا فروش محصولات بی کیفیت می نمایند لذا به اطلاع می رساند شرکت کاریس هیچ گونه نمایندگی در سطح کشور نداشته و فقط از طریق دفترتهران و کرج اقدام به فروش می نماید و تنها آدرس و شماره های درج شده در این وب سایت معتبر می باشد.

icon-ab1

ارسال رایگان

محصولات اترواستور به صورت رایگان ارسال و به دست خریدار خواهد رسید.

icon-ab2

کیفیت عالی

محصولات اترو استور دارای کیفیت برتر نسبت به سایرین هستند.

icon-ab3

تحویل سریع محصول

تمامی محصولات به سرعت پس از دریافت سفارش آماده ارسال هستند.